Reklam
  • Reklam
"ELEŞTİRİLERİNİZE AÇIK, DESTEĞİNİZE TALİP...
Reklam
Hasan YİĞEN

Hasan YİĞEN

"ELEŞTİRİLERİNİZE AÇIK, DESTEĞİNİZE TALİP OLACAĞIZ"

05 Haziran 2017 - 09:49

Kula Haber Gazetesi  bugüne kadar günlük olarak yayın hayatını sürdürmekte iken Resmi ilana bağımlı gazeteciliğin zorluklarını, olumsuzluklarını çok iyi bilen ve yaşayan biri olarak, haftalık bir gazete ile yola devam etme kararı verdim.

 

Ve bundan sonra, haftalık bir gazete ile sizlere ulaşmaya, haberlerinize koşmaya ve siyaset üstü, kamuoyu menfaatlerini önemseyen, gerçek haberciliği ilke edinen, mazlumun, mağdurun yanında saf tutan ve haklarını kollayan bir habercilik anlayışı ile size merhaba diyorum.

Haftada bir gün “Kula Haber” gazetesini renkli olarak sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Gazetenin adını taşıyan internet sitemiz bilindiği üzere sürekli olarak interaktif halde ve güncel haberlerle hizmetinizde olacak. Gerçek, doğru ve tarafsız habercilik anlayışımızdan ödün vermeyeceğiz.

Bundan sonraki yayın hayatımızda Tarihi şehrin dokusunun korunması, turizmin canlanması için neler yapılabilirliği tartışacağız, konuşacağız ve bunları kalem alıp ilgili yerlere ulaştıracağız.

Polemik ile işimiz olmayacak. Sanayicilerimize, esnafımıza, vatandaşımıza ulaşacağız, seslerini sayfalarımıza taşıyacağız.

Kula Haber gazetesi daha öncede olduğu gibi aynı aşk ve şevk ile Kula’nın Kulalının, Kula’da yaşayanların sözü, gözü, kulağı olacak. Bu günlerde her zamandan daha fazla ihtiyaç duyduğumuz ortak değerlerimiz etrafında kenetleneceğiz, ortak yaşam alanlarımızı tarihi şehrin dokusuna, ruhuna ve kültürel değerlerine uygun hale getirme gayreti içerisinde olacağız. Biz sizin duygularınızı, düşüncelerinizi ve taleplerinizin tercümanı olacağız. Siz de haber kaynağımız olun istiyoruz. Birlikte güzel şeyler yapabileceğimize inancımız tamdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar