Yiğen: Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yiğen: Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kula Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

15 Haziran 2024 - 17:22
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kula  Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yiğen, yayımladığı mesajında şöyle dedi: “Ülkemizde tüm insanlarımızın arzu ettiği huzur, milli birlik ve beraberliğin sağlanmasında en büyük vesilelerden biri olan bir dini bayrama daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  İslam alemi için kutsal olan bayramlar; halkımızın heyecanla beklediği, büyük bir coşkuyla kutladığı, küskünlüklerin sona erdiği, toplumlar arasında karşılıklı yardımlaşma ve dayanışma duygusunun pekiştiği, sevgi ve saygı duygularının doruğa ulaştığı kutsal günlerdir. Sevgili Kulalılar, Esnaf ve Sanatkâr kardeşlerim; Bu bayramda sevginin, insanlığın ve barışın yüksek değerlerine hep birlikte ulaşalım. Bu güzel geleneğimizi fırsat bilerek, el ele gönül gönüle vererek hedefimiz, ülkemizi ve Kulamızı daha ileriye taşımak ve sorunlarımızı çözmek olsun. Mübarek Kurban Bayramının, ülkemize, insanlarımıza, tüm çalışma arkadaşlarıma, Kula’lı hemşerilerime, esnaf ve sanatkârımıza, sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini diler, bu duygu ve düşüncelerle bayramınızı en samimi hislerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”ifadelerini kullandı.

2024/06/2024-06-15-17-23-04.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x