Reklam
  • Reklam
Yarın elektrik kesintisi yaşanacak
Reklam
Reklam

Yarın elektrik kesintisi yaşanacak

BU MAHALLELERDE OTURANLAR DİKKAT!

08 Ağustos 2022 - 17:47
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Manisa’ya elektrik dağıtım hizmetini sağlayan GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş., resmi sitesinden yaptığı duyuruda 9 Ağustos Salı günü bazı merkez ve bağlı mahallelerde 10.00-18.00 saatleri arasında şebeke bakım çalışmaları ve yeni tüketici tesis devreye alınma çalışmalarından dolayı elektrik kesintisi olacağını duyurdu.

  GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yürütülen şebeke bakım çalışmaları ve yeni tüketici tesis devreye alınma çalışmalarından dolayı 9 Ağustos Salı günü, yani yarın ilçenin bazı merkez mahalleleri ile bağlı mahallelerde elektrik kesintisi yaşanacak.

  Saat 10.00-18.00 arası yürütülecek olan şebeke bakım çalışmaları kapsamında kesintiden etkilenecek mahalleler şu şekilde; 4 Eylül, Seyitali, Zaferiye, Sanayi mevkii, sazlık mevkii, Körez, Dereköy, Kalınharman, Ortaköy, Yurtbaşı, Sarnıç, Güvercinlik ve Şehitlioğlu mahalleleri ile özel trafolar.

  Saat 12.00 - 14.00 saatleri arasında yürütülecek olan yeni tüketici tesis devreye alınma çalışmaları kapsamında ise, Kavacık, Sandal, Esenyazı, Gökçeören mahalleleri ve özel trafolar.

  Vatandaşların bu uyarılar çerçevesinde önlemini almaları önemle duyurulur.

  SU KESİNTİLERİNE DE DİKKAT!

  Yarın yaşanacak olan elektrik kesintilerine bağlı olarak, su pompalarının çalışmayacağından dolayı yaşanabilecek su kesintileri konusunda da vatandaşların tedbirli ve duyarlı olmaları duyurulur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendi rekorunu kırıp 12.6 saniye ile ikinci oldu
Kendi rekorunu kırıp 12.6 saniye ile ikinci oldu
Kula'da Selvili Dede Alevi Kültür ve Dayanışma Şenliği'nin 24'üncüsü kutlandı
Kula'da Selvili Dede Alevi Kültür ve Dayanışma Şenliği'nin...