Ortaokullu öğrencilerde alkışlanacak davranış
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ortaokullu öğrencilerde alkışlanacak davranış

Okul kapısının önünde yüklü miktarda para bulunan bir cüzdan bulan Kula Jeopark Ortaokulu öğrencileri, cüzdanı okul idaresine teslim ederek sahibine ulaştırılmasını sağladı.

23 Kasım 2022 - 16:22
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Kula'da eğitim veren Kula Jeopark Ortaokul öğrencileri, geçtiğimiz gün okulun kapısının önünde içerisinde yüklü miktarda para bulunan bir adet cüzdan buldu. Cüzdanı alarak hemen okul idaresine giden ortaokullu öğrenciler, cüzdan içerisindeki kimlikten sahibine ulaşılmasını istedi. Yapılan araştırmaların ardından cüzdanı düşüren vatandaşa ulaşan okul idaresi, cüzdanı sahibine teslim etti.

  Cüzdanını kaybettiği için büyük üzüntü yaşadığını belirten cüzdan sahibi, nerede düşürdüğünü hatırlamadığını ve aramaktan vazgeçtiğini söyledi. Gelen bir telefonla mutlu haberi aldığını ayrıca küçük yaştaki çocukların bu davranışından dolayı duygulandığını belirten cüzdan sahibi, cüzdanı bulan öğrencilere teşekkür edip hediye vererek, duyarlı ve saygılı çocuklar yetiştiren ailelere minnettar olduğunu söyleyip, ortaokul idareci ve öğretmenlerinin de 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x