Kulalı iş insanı Göztepe’nin sponsoru oldu
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kulalı iş insanı Göztepe'nin sponsoru oldu

Şehrin sigortacısı Göztepe Spor Kulübü'ne sponsor oldu

19 Temmuz 2022 - 18:11 - Güncelleme: 19 Temmuz 2022 - 18:13
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Şehrin Sigortacısı markası, Göztepe Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma, Gürsel Aksel Stadyumunda Şehrin Sigortacısı CEO'su Aydın Kaya ve Göztepe Spor Kulübü adına Mehmet Sepil'in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında duyuruldu. İki taraf arasında yapılan sponsorluk anlaşması 2022-2025 yıllarını kapsarken, Göztepe taraftarı sigorta ihtiyaçlarını Şehrin Sigortacısı tarafından karşılaması durumunda kulüplerine maddi gelir sağlayacak. Ayrıca kurulacak olan, "Şehrin Sigortacısı Göztepe Şubesi" ve Göztepe Spor Kulübü’ne özel olarak oluşturulan çağrı merkezi aracılığı ile Sarı Kırmızılı taraftara hizmet verilecek.

AYDIN KAYA: “GÖZTEPE TARAFTARINA KESİNTİSİZ HİZMET VERMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ”

Göztepe Spor Kulübü ve taraftarına yönelik büyük değer taşıyacak çok önemli ve ilkleri barındıran bir anlaşma yapmak için toplandıklarını belirten Şehrin Sigortacısı Ceo’su Aydın Kaya, “Şehrin Sigortacısı olarak amacımız;Göztepe Spor Kulübü’ne gönül vermiş taraftarların sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak şehrin takımına destek olmaktır.Bu doğrultuda;Kurmuş olduğumuz Şehrin Sigortacısı Göztepe Şubemiz ve Göztepe Spor Kulübü’ne özel olarak oluşturduğumuz çağrı merkezimiz aracılığı ile siz sevgili taraftarımıza kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.” ifadelerini kullandı.

“SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ HER POLİÇEDE GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ ARMASI VE RENKLERİ BULUNACAK”

  Şehrin Sigortacısı CEO’su Kaya, “Taraftarımızın sigorta ihtiyaçlarını Şehrin Sigortacısı üzerinden karşıladığı taktirde takımına maddi manevi destek olduğunu ve takımın gelirlerine artı yönde katkıda bulunacağını bilmesi gerekmektedir.Bununla birlikte satın almış olduğunuz her poliçede Göztepe Spor Kulübü arması ve renkleri bulunacak olup önümüzdeki günlerde Göztepe taraftarına özel, sigorta ürünlerinin de üretileceğini bildirmek isterim. Yapacağımız anlaşma 2022-2025 yılları arasını kapsayacak olup, sürdürülebilir ve güçlü iş modeli ile kazanan hem taraftar hem de Göztepe Spor Kulübü olacaktır.” şeklinde konuştu.

“GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ İLE YAPACAĞIMIZ ANLAŞMA TÜRK SPORUNA OLAN DESTEĞİMİZİN KATLANARAK DEVAM EDECEĞİNİN EN ÖNEMLİ SİNYALLERİNDENDİR”

  Şirket olarak spora ve sporcuya yabancı olmadıklarını, Türk sporuna yaptığı yatırımları vurgulayan ve Sultanlar Ligi’nde mücadele eden SigortaShop Kadın Voleybol Takımının da başkanı olduğunu hatırlatan Şehrin Sigortacısı CEO’su Aydın Kaya, konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Şirketimizin son yıllarda spora ve sporcuya verdiği destekle adını duyurmaktadır. SigortaShop markamız ile Voleybol Kadınlar 1. Ligi’ne ve güzel İzmir’imizde bulunan Atatürk Spor Salonu’na isim sponsorluğuyla Türk voleyboluna katkıda bulunmuş olup, Dünyanın en önemli liglerinden birisi olan Sultanlar Ligi’nde ise mücadele eden SigortaShop Kadın Voleybol Takımımız bulunmaktadır. Kısacası spora ve sporcuya uzak bir şirket değiliz. Bugün tarihi başarılar ile dolu olan Göztepe Spor Kulübü ile yapacağımız anlaşma Türk sporuna olan desteğimizin katlanarak devam edeceğinin en önemli sinyallerindendir.Biz Şehrin Sigortacısı olarak Şehrin takımı Göztepe Spor Kulübü’ne gönül bağı ile bağlanmış bulunmaktayız. Gelin bu Bağlılığı birlikte taçlandıralım.”

Göztepe adına eski başkan Mehmet Sepil; " Aydın bey sigorta konusunda en uzman isimlerden biri. Bu grup son 3 yıldır sporun içinde. Spora ciddi yatırımlar yaptılar. İzmir'e de son 1 yıldır yatırım yapıldı. Şirket, geçen sene 1'inci Lig'de kadın voleybol takımımızın göğüs sponsorumuz oldu. Bizim taraftarımız için, camiamız için ve şehrimiz için güzel bir proje. Göztepe yeni bir başlangıç yapıyor. Yeni bir oluşumun sonuna çok yaklaştık. Hiçbir sorun yok. Göztepe sonuçta anonim şirket. En ufak bir aksilik bulunmuyor. Göztepe her anlamda yeni bir başlangıç yapacak. 8 yıl içinde benim yaptıklarımın üzerine koyularak hareket edecek. 2025 yılında yani 100'üncü yılımızda Göztepe'yi nasıl yükselteceğiz, bunun hesabını yapıyoruz" dedi.

2022/07/2022-07-19-18-12-26.jpg
2022/07/2022-07-19-18-12-29.jpg
2022/07/2022-07-19-18-12-31.jpg
2022/07/2022-07-19-18-12-34.jpg
2022/07/2022-07-19-18-12-37.jpg
2022/07/2022-07-19-18-12-40.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇEDES projesi kapsamında Kula ile Diyarbakır arasında kurulan gönül bağı
ÇEDES projesi kapsamında Kula ile Diyarbakır arasında kurulan...