Kulalı genç aday adayı oldu
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kulalı genç aday adayı oldu

14 Mayıs'ta yapılacak olan 28.dönem milletvekilliği seçimleri için aday adaylık süreci devam ederken, AK Parti'den Manisa Milletvekilliği için üniversite öğrencisi Alihan Kalfa da aday adayı oldu. Kulalılar tarafından sevilen bir ailenin oğlu olan Kalfa, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisi.

20 Mart 2023 - 18:21
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  14 Mayıs'ta yapılacak olan 28.dönem milletvekilliği seçimleri için aday adaylık süreci devam ederken, AK Parti'den Manisa Milletvekilliği için üniversite öğrencisi Alihan Kalfa da aday adayı oldu. Kulalılar tarafından sevilen bir ailenin oğlu olan Kalfa, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisi.

 

  14 Mayıs tarihinde yapılacak olan 28.dönem milletvekilliği seçimlerinde siyasi temaslar ve başvurular tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz günlerde 9 yıl görev yaptığı AK Parti Kula İlçe Başkanlığı'ndan istifa ederek çalışmalara başlayan Ahmet Palabıyık'ın ardından bir Kulalı daha aday adaylığı başvurusu yaptı. Kulalılar tarafından oldukça sevilen Kalfa ailesinin oğlu olan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü 3.sınıf öğrencisi Alihan Kalfa, AK Parti Manisa Milletvekilliği için aday adayı oldu. 20 yaşındaki Kalfa, örgün eğitimde elde ettiği başarıların yanı sıra çıkardığı 2 şiir kitabı ile de tanınıyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muammer Tüfekçi
    1 yıl önce
    Yakışır keşke bütün adaylar bu genç gibi olsa , siyasetçi dayısını olanı alacaklarına siyaset eğitimi olanı alsalar , herkesin övündüğü tek şey biz çekirdekten geldik siyaset kahve köşesinde vatan kurtarmakla olmuyor okumuş bilgili bilinçli insanlara ihtiyacımız var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x