Reklam
  • Reklam
Kula’da pazar günü berberler, salı ise kadın kuaförleri tatil...
Reklam
Reklam

Kula'da pazar günü berberler, salı ise kadın kuaförleri tatil yapacak

Kula'da pazar günü berberler, salı ise kadın kuaförleri tatil yapacak

21 Eylül 2022 - 11:04
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Manisa’da Berber ve Kuaförler Odası’na bağlı berberlerin pazar günü, kadın kuaförleri ve güzellik merkezlerinin ise pazartesi günü tatil yapmaları kararlaştırıldı. Kula'da ise 2018 yılından beri uygulanan berberlerin pazar günü, kuaför ve güzellik salonlarının salı günü tatil yapma kararı aynı şekilde devam edecek.

  Ticaret Bakanlığı’nın Ekim ayı itibarıyla berber, kuaför ve güzellik salonları haftanın bir günü kapalı olacağı yönündeki kararı doğrultusunda Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in de katılımıyla toplantı düzenlendi. 1 Ekim 2022 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek olan hafta tatili uygulaması kapsamında düzenlenen toplantıda ilçelerin talepleri doğrultusunda kararlar alındı. Bu çerçevede Kula'da 2018 yılından beri uygulanan hafta tatili konusunda açıklama yapan Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, berberlerin pazar günü, kuaför ve güzellik salonlarının salı günü tatil yapmasına devam edileceğini dile getirdi.

  Düzenlenen toplantıya, Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Mania Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Adem Şahin ve yönetimi, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyeleri ve ilçelerdeki berber ve kuaförlerin bağlı olduğu oda başkanları katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendi rekorunu kırıp 12.6 saniye ile ikinci oldu
Kendi rekorunu kırıp 12.6 saniye ile ikinci oldu
Kula'da Selvili Dede Alevi Kültür ve Dayanışma Şenliği'nin 24'üncüsü kutlandı
Kula'da Selvili Dede Alevi Kültür ve Dayanışma Şenliği'nin...