Reklam
  • Reklam
Kolluk kuvvetleri Kaymakam Tatlısöz’ü ziyaret etti
Reklam
Reklam
Reklam

Kolluk kuvvetleri Kaymakam Tatlısöz'ü ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Kaymakam Birkan Tatlısöz'ü ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bayram Yüksel ve Askerlik Şubesi Başkan vekili Astsubay Kıdemli Üstçavuş Fatih Musluk, Kula'da yürütülen güvenlik konuları ile ilgili bilgi verdi.

08 Eylül 2022 - 12:28
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz'e ziyaretler sürerken, ilçede görev yapan kolluk kuvvetleri yetkilileri, Kula'da huzur, güvenlik ve trafik konularında yürütülen çalışmalarla ilgili Kaymakam Tatlısöz'e bilgi verdi. İlçe merkezinde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen, emniyet mıntıkasında kalan bölgede trafik ve asayiş konularında çalışmalarla ilgili brifing verdi. Jandarma mıntıkasında kalan bölgelerde yürütülen çalışmaları aktaran İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bayram Yüksel ise, ilçenin genel konumu, asayiş çalışmaları ve çeşitli konularda Kaymakam Tatlısöz'e bilgi aktardı. Askerlik Şubesi başkan vekili Astsubay Kıdemli Üstçavuş Fatih Musluk ise, ilçe genelindeki askerlik çalışmaları ile ilgili bilgi aktardı.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyarette bulunan kolluk kuvvetlerine teşekkür eden Kaymakam Birkan Tatlısöz, ilçe genelindeki asayiş ve trafik konularında gereken çalışmaları yürüteceklerini ve Kula halkına huzurlu bir hizmet sunacaklarını söyledi. Kula'nın şirin bir ilçe olduğunu, asayiş konusunda büyük bir sorun olmadığını sözlerine ekleyen Kaymakam Tatlısöz, kolluk kuvvetlerine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şase yapan tırın kupası yanarak kullanılamaz hale geldi
Şase yapan tırın kupası yanarak kullanılamaz hale geldi