İlçe Milli Eğitim Müdürü Okulmuş’tan yarıyıl tatili...
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İlçe Milli Eğitim Müdürü Okulmuş’tan yarıyıl tatili mesajı

Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir Okulmuş, 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla karne alacak öğrencilerin heyecanını paylaştığını dile getirerek bir mesaj yayımladı.

19 Ocak 2024 - 09:51
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir Okulmuş, 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla karne alacak öğrencilerin heyecanını paylaştığını dile getirerek bir mesaj yayımladı.

 

  İlçe Milli Eğitim Müdürü Okulmuş mesajında şu ifadelere yer verdi; “ 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci döneminin tamamlanmasıyla yarıyıl tatiline giren ve karne alma sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz, okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin etkili ve verimli olabilmesi, öğrenci, öğretmen ve velilerimizin eğitim öğretim yılı boyunca iş birliği içerisinde olmasına bağlıdır. İyi bir eğitim öğretim ortamının sağlanması ve eğitimde başarının arttırılması adına veli, okul ve öğretmen iletişimi çok önemlidir. Sizlerin yarınımızın büyüklerinin eğitimlerine gösterdiğiniz ilgi ve alaka, onlarla birlikte geçireceğiniz zaman, onlara göstereceğiniz anlayış, vereceğiniz sevgi ve her daim yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz çocuklarımızın başarılarını arttıracak ve yarınlara emin adımlarla yürümelerinde etkin rol oynayacaktır. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz. Unutmamalıyız ki karne tek başına başarı göstergesi değildir. Öğrencilerimizin davranış, tutum, şahsiyetlerine katkı yaptığınız her anı önemsiyoruz. Değerli Öğretmenlerimiz, büyük bir azimle gayret göstererek nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmaları yürekten destekliyorum. Daha güçlü ve daha yaşanabilir bir ülke için, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için, nesillerimizi fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller olarak yetiştirmek için çıktığımız eğitim öğretim yolunda hep birlikte çalışacağız. Sevgili Öğrencilerimiz, bu ülkenin yarınları sizlersiniz. İnanıyorum ki sizler, millî ve manevi değerlerine bağlı, tarihine, milletine ve devletine sahip çıkan Cumhuriyetimizin 100.yılında Türkiye Yüzyılına yakışır gençler olarak yetişeceksiniz. Bağımsızlığımızı ve bizi biz yapan değerlerimizi sizler koruyacak, ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız. Okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olarak yetişmeniz, geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemenizi ve başarmanızı sağlayacaktır. Hiçbir başarı tesadüf değildir, başarı; isteğin, azmin ve gayretin neticesidir. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmenizi, sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanızı ve kitap okumanızı öneriyorum. Kitap okumak size yol gösterecek, iç dünyanızı zenginleştirecek ve yarınlara umutla bakmanızı sağlayacaktır. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmenizi temenni ediyor, hepinize iyi tatiller diliyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Girgin sert çıkıştı; “Şahlanamadınız ama şaheserinizle gurur duyacak mısınız?”
Başkan Girgin sert çıkıştı; “Şahlanamadınız ama...
Cemar'dan fuar ziyaretçilerine VR gözlükle fabrika turu
Cemar'dan fuar ziyaretçilerine VR gözlükle fabrika turu