FERDİ ZEYREK İLE MİNİK KÜBRA ARASINDAKİ SOHBET YÜREKLERİ...
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

FERDİ ZEYREK İLE MİNİK KÜBRA ARASINDAKİ SOHBET YÜREKLERİ ISITTI

FERDİ ZEYREK İLE MİNİK KÜBRA ARASINDAKİ SOHBET YÜREKLERİ ISITTI

https://youtube.com/shorts/H7sLjEl7LeE?si=XCAGW1vPjzQbHf7-
02 Şubat 2024 - 18:26 - Güncelleme: 02 Şubat 2024 - 18:33
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, seçim çalışmaları kapsamında Manisa’nın 17 ilçesinde hız kesmeden vatandaşlarla buluşmaya, sorun ve talepleri dinlemeye devam ediyor. Ziyaretler esnasında Kübra isimli minik bir kız çocuğu ile karşılaşan ve onunla sohbet eden Ferdi Zeyrek’in sosyal medyada paylaşılan videosu, hayat pahalılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, yanına oturduğu Kübra ile sohbet ederken, aldığı bazı cevaplar sonrasında minik kıza bir de söz verdi.

“BÜYÜKŞEHİRDEN NE İSTERSİN?” SORUSUNA “ZAM YAPMASIN” YANITI

“Kübracığım büyükşehir belediye başkanından istediğin bir şey olur mu senin? Parklar, oyun alanları, kreşler…” diye soru soran Ferdi Zeyrek’e, Kübra’nın yanıtı; “Zam yapmasın” şeklinde oldu. Bu cevap karşısında duygulanan Başkan Adayı Zeyrek ile minik kız arasında samimi sohbet devam ederken, Kübra’nın marketlerdeki ürünlere zam yapılmaması talebi karşısında, Ferdi Zeyrek şu sözlere yer verdi;

ÇOCUKLAR İSTEDİKLERİ ŞEYLERİ UCUZA ALACAKLAR

 “Hayat çok pahalı değil mi? Almak istediğin şeyleri daha ucuza alabilmelisin. Çocukların alacağı şeylere de indirim olsun mu? Belediyenin bir tane marketi olacak, Halk Market diye. Oradaki bütün ürünler indirimli olacak, biliyor musun? Şu an bunu yapan yok ama Ferdi amcan seçilince, Ferdi amcan yapacak bunları.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x