Cemar ve Başkan Adayı Tanrıkulu Erzurum’da temaslarda bulundu
Reklam
Reklam
  • Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Cemar ve Başkan Adayı Tanrıkulu Erzurum’da temaslarda bulundu

Cemar Mermer ve Traverten’in desteklediği, olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonlukları bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı müşaviri, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Adayı Bahri Tanrıkulu, beraberindeki Cemar Mermer ve Traverten Muhasebe Müdürü Ünal Karadağ ile birlikte şampiyona için bulundukları Erzurum’da temaslarda bulundu.

20 Eylül 2023 - 18:00
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Spora ve sporcuya sağladıkları desteklerle adından sıkça söz ettiren Cemar Mermer ve Traverten, Taekwondo sporunun içinden gelen, olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonlukları bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı müşaviri, Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Adayı Bahri Tanrıkulu’na sağladığı desteklerle de Taekwondo branşında gücünü sergiliyor. Bu çerçevede Zekeriya Tutar Ümitler Türkiye Taekwondo şampiyonası için Erzurum’da bulunan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Adayı Bahri Tanrıkulu, beraberindeki Cemar Mermer ve Traverten Muhasebe Müdürü Ünal Karadağ ile birlikte Erzurum’da temaslarda bulundu. AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu ve Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’a ziyarette bulunan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkan Adayı Bahri Tanrıkulu ve Cemar Mermer ve Traverten Muhasebe Müdürü Ünal Karadağ, Taekwondo branşında yapmayı hedefledikleri projeleri başkan Küçükoğlu ve başkan Uçar’a anlattı. Başkan adayı Tanrıkulu ve Muhasebe Müdürü Karadağ’ı makamlarında ağırlayan başkanlar, hem Cemar Mermer’in hem de Başkan Adayı Tanrıkulu’nun projelerini ilgiyle dinleyip başarılarının devamını diledi.

  Erzurum’da güzel bir şampiyonayı geride bıraktıkları dile getiren Cemar Mermer ve Traverten Muhasebe Müdürü Ünal Karadağ, AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu ve Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’a misafirperverlikleri ve yakın ilgileri için teşekkür etti.

2023/09/2023-09-20-18-02-56.jpg
2023/09/2023-09-20-18-02-58.jpg
2023/09/2023-09-20-18-03-02.jpg
2023/09/2023-09-20-18-03-05.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kula CHP’nin aday adayları açıklandı
Kula CHP’nin aday adayları açıklandı
Başkan Aşkın ve beraberindeki heyet eski Bakan Kasapoğlu ile bir araya geldi
Başkan Aşkın ve beraberindeki heyet eski Bakan Kasapoğlu ile bir...