Reklam
  • Reklam
Başkan Şadan’dan kongrede anlamlı konuşma
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Şadan'dan kongrede anlamlı konuşma

Kula Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı ve Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Denetim Kurulu Üyesi Aytekin Şadan 28. Olağan Genel Kurul için katıldığı kongrede faaliyet raporlarını okumadan önce yaptığı konuşmayla büyük beğeni topladı. Anneler Günü olması dolayısıyla anlamlı bir konuşma yapan Başkan Şadan, kadına karşı şiddetin son bulmasını temenni ederek konuşmasını sürdürdü.

08 Mayıs 2022 - 13:53
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

  Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) 28. Olağan Genel Kurulu'na katılan ve birliğin denetim raporunu okuyan Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Denetim Kurulu Üyesi Aytekin Şadan, faaliyet raporlarını okumadan önce yaptığı konuşmayla ayakta alkışlandı. Anneler Günü olması dolayısıyla anlamlı bir konuşmaya imza atan Başkan Şadan, divan üyeleri ve protokolü selamladıktan sonra; "Sözlerime başlamadan önce dünyanın en kutsal varlığı olan kadınlarımızın, ayaklarının altına cennet serilen annelerimizin bu özel ve güzel gününü tebrik ediyorum. Yüce rabbimden duam, devlet idarecilerimizden de temennim, annelerimize, kadınlarımıza sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde, kadın şiddetin son bulduğu mutlu ve güzel günler temenni ediyor, tüm kadınlarımıza, tüm annelerimize sevgiler ve saygılar sunuyorum." ifadelerine yer verdi.

  Başkan Şadan'ın bu anlamlı konuşması, uzun süre ayakta alkışlandı. Sonrasında ise Başkan Şadan birliğin denetim raporlarını okumasının ardından konuşmasını sonlandırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kula Ziraat Odası'nda başkan Topal güven tazeledi
Kula Ziraat Odası'nda başkan Topal güven tazeledi
Berrak Optik hizmete açıldı
Berrak Optik hizmete açıldı