Reklam
Bugun...
Reklam


Başkan Sarıkaya, İlçe Başkanlığı Seçimi İçin Ziyaretlere Başladı
Kula Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi seçiminde aday olan Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi Öğrenci Meclisi Başkanı Emre Sarıkaya, okullara ziyaretlerde bulunup okulların öğrenci meclisi başkanlarından destek istedi.

Başkan Sarıkaya, İlçe Başkanlığı Seçimi İçin Ziyaretlere Başladı
+ -


Reklam

İlk olarak Kula Ahmet Sabahat Özmen İlkokulu’nu ziyaret eden Sarıkaya, okul müdürü Enver Ay, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi vaatlerinden bahsetti. Seçim sürecinin adaletli bir şekilde sürmesinin ve demokrasinin en güzel örneğinin gençlik tarafından verilmesinin en büyük dileği olduğunu söyleyen Sarıkaya;” Amacım adımın önüne bir unvan getirmek değil, biz öğrencilerin sorunlarını dile getirmek. Bu seçim bir üst mevkiye geçme değil, öğrenciler adına sorumluluk alma yarışıdır. Bugüne kadar yalnızca iç çekmekle kaldığımız, büyüklerden medet umduklarımızı artık bizler öğrenci meclisi sayesinde yapabileceğiz. Benim dışımda aday olan arkadaşlar da var.  Bu sorumluğa aday olan, sorumluluk almaya talip olan herkes benim kardeşim, benim yol arkadaşımdır. İnanıyorum ki bizler büyüklerin gerçekleştirdiği kavgalı, tartışmalı seçim süreçlerinin aksine, dostluk çerçevesi içinde, saygı, sevgi, hoşgörü çerçevesi içinde bu süreci sürdüreceğiz. Herkes bir takım vaatlerde bulunuyor. Bende burada vaatlerimi anlattım. Dilerim hak eden ve bu görevi layıkıyla yapabilecek olan kazanır. Çünkü bu bir sorumluluk olduğu kadar aynı zamanda bir  vebal işi. Bunun vebali büyük. Büyük bir sorumluluk yüklenecek omuzlara. Arkadaşlarımın bunu kaldırabilecek ve bu sorumluluğun farkında olan bir adaya oy vereceklerine inanıyorum” diye konuştu.

Başkan Sarıkaya okul idaresine ve öğrencilere kendisini dinledikleri için teşekkür ederek, “Bugün seçime aday olduğum için oy istemeye geldim. Seçimden sonra da inşallah ilçe öğrenci meclisi başkanı olarak sorunlarınızı dinlemeye geleceğim” dedi.


Reklam

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZReklam
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
Reklam
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
Adnan kurcan
24-05-2016 10:18:00

İyilik ve güzellikle insaallah

Anıl
23-05-2016 12:33:00

Bu motorlar kalkmalı

YUKARI